• СПЛАВИ НА ПЛОТАХ ПО РІЧКАХ ДЕСНА, СНОВ ТА СЕЙМ на зустріч з дикою природою!

  Харчування. Ночівля

  Під час подорожей по річці Десна, р. Снов та р. Сейм особливе місце займає харчування. Вибравшись з дому, з міської суєти і діставшись до дикої природи – сівши на пліт і розслабившись – хочеться перекусити. На дикій природі є величезне бажання харчуватися здоровою їжею, приготованою на відкритому вогні під відкритим небом. Щоб доповнити всю красу виїзду на дику природу – треба смачно поїсти. Як ми це робимо на наших подорожах 

   Варіантів кілька …  

  Варіант №1 – VIP сплав – мандрівники поглинені відпочинком, витрачають свій дорогоцінний час на спілкування з природою, водні процедури, займаються риболовлею, розвагою, спортом, спілкуванням один з одним, споглядають дику природу під час сплаву, а кухар їм готує їжу (вони харчуються 4-5 разів – сніданок, чай-кава до обіду, обід, чай – кава з випічкою, вечеря) – харчування входить в пакет цієї категорії. Ваш відпочинок набуває певний комфорт і спокій на дикій природі, де Ви присвячуєте себе своїм захопленням, здоров’ю та спілкуванню з дикою природою.

  Варіант №2 – Ви самі берете в похід свої продукти і готуєтеїжу на ваш розсуд і коли Вам зручно. Для цього вподорожі на плоту Вам нададуть устаткування вогнища ікотельного. Ви любите брати активну участь в усіхпохідних справах. Але у разі потреби ми докупимо продукти під час сплаву, допоможемо  доставити на місце сплаву Ваше замовлення.

  IMG_3236

  Варіант №3 – в категорії «Молодіжний» і «Стандарт» в подорож Ви можете замовити продукти харчування у нас.  Ви знайдете на сайті меню виїзного кафе (кейтеринг) або ми надішлемо Вам його для замовлення перед сплавом, ваше замовлення буде доставлено на пліт в потрібний час.  Але, якщо Ви побажаєте, щоб Вам готував кухар, ми на сплав замовимо кухаря (послуга є в переліку «Додаткових послуг»).  Вартість замовленого харчування є в меню на нашому сайті або закупимо продукти, щоб готувати Вам самим.  Ви самі визначаєте цей рівень.

  Варіант №4 – Ви можете до сплаву замовити «кайтерінг» – виїзне кафе.  По вашому запиту ми надішлемо меню виїзного кафе.  Ціна за обід або вечерю буде залежати від Вашого вибору. 

  Варіант №5 – Ви можете зробити будь-який комбінований варіант, який Вам буде більш цікавий.  У приготуванні їжі на природі є своя краса.  По-перше, все це готується на природі, на відкритому вогні, бажано з екологічно чистих продуктів.  По-друге, все це в компанії рідних, друзів або колег, що дуже сприяє приємному спілкуванню.  По-третє , завжди з апетитом ми поглинаємо все що встигли DIGITAL CAMERAприготувати і привезти з собою, особливо приємно це робити у вечірній час при нічному освітленні або при факелах (у нас можна замовити від 6 до 30 факелів для пізньої вечері).  Для екзотики, Ви можете запросити один з фольклорних ансамблів або гітариста, який в нічний час при факелах видасть таку порцію позитивних емоцій, що у Вас на довгий час залишиться в пам’яті: річка, навколишня природа, веселі голоси циган або українські пісні, а можливо і  єврейський репертуар – у Вас викличе внутрішній запал і умиротворення. 

  Кейтеринг. Меню можна подивитись  сайт grillband.com.ua

  Ночівля. Якщо сплав багатоденний, з 1-ої і більше ночей, є кілька варіантів в подорож відпочити на природі. 1) Ви берете з собою намети, спальні мішки, туристичні килимки або Ви можете замовити все це у нас. DOM COOLУ ціновій категорії «Стандарт» і «Еліт» це передбачено і входить в цінову категорію. 2) У VIP сплаві нічліг в конфортних умовах. У цій категорії передбачені надувні або м’які матраци або поролонові матраци. Один з варіантів в подорож по річці Десна, Снов і Сейм: можливість ночівлі в котеджах, які знаходяться поруч з річкою недорогих готелях. Там нічліг з повним набором постільної білизни. Цей нічліг трохи дорожче, ніж в наметах, але у туристів є вибір.

   

  Подробиці про послуну кейтеринга на сайті  grillband.com.ua