• СПЛАВИ НА ПЛОТАХ ПО РІЧКАХ ДЕСНА, СНОВ ТА СЕЙМ на зустріч з дикою природою!

    Про нас

    «Подорожуйте з нами по річці Десна, Снов та Сейм»…

    Україна – не Єгипет

    ПровозинІдея створення кластеру виникла у 2003 році, під час круїзу по Нілу в Єгипті, – розповів автор проекту Сергій Провозін. – Наш корабель був п’ятизірковий готель на плаву, а коли мені сказали, що таких плавзасобів курсує по Нілу 800, у мене дух захопило, адже береги цієї річки – пустеля, яку не порівняти, наприклад, з фауною і флорою Десни або Снову, де усе літо зелені береги, в руслі – чистісінька вода. У мене в голові відразу ж виник образ плоту з захопленими туристами на ньому. Дійсно, природа українського Полісся – просто чудо, і ми повинні використовувати це надбання, розбудовувати нашу країну, людей, які тут живуть, і залучати якомога більше туристів, як своїх, так і іноземних. Чим і почав займатися Сергій Провозін вже в 2007 році. До речі, заради створення «Кластера водного туризму» він відмовився від своєї підприємницької діяльності і не пошкодував. Сьогодні малий флот організації складається з шести плотів в п’яти акваторіях Десни, Снову та Сейму. Але проект передбачає комплексний розвиток водного туризму і включає в себе чотири взаємопов’язані програми.

    Основна програма – сплав на плотах. Крім неї є котеджі, в яких господарі приймають гостей в смт. Седнєв на р. Снов та с. Жолдаки на р. Сейм, а в найближчому майбутньому по Десні курсуватимуть і круїзні міні-готелі. – Поки що в об’єднанні працюють дванадцять інвесторів – представників малого бізнесу, – продовжив Сергій Провозін. Саме малий бізнес найбільше зацікавлений у розвитку такого роду туризму, тому що великий бізнес розраховує на отримання максимального доходу в найкоротші терміни. А ми працюємо на перспективу. Наприклад, окупність одного плоту – п’ять-сім років, не кажучи вже про котеджі або плаваючому міні-готелі …

    Чернобильский синдром

    Плот на ДеснеЩе недавно зарубіжні туристи вважали Україну країною ядерної катастрофи і неохоче, навіть з побоюванням, відвідували її. Такий стереотип заважає розвитку туризму в нашій країні. Але мало хто знає, що від Чорнобильської катастрофи залишився лише “синдром”.

    Останнім часом все більше і більше людей приїжджають до нас на відпочинок, – констатував Сергій. – Нещодавно були гості з Ізраїлю. Звичайно, вони боялися за своє здоров’я. Тому перед їх приїздом ізраїльські експерти ретельно досліджували навколишнє середовище, в тому числі радіаційний фон, і не виявили перевищення допустимих норм. Після відпочинку закордонні гості дякували нам, а особливо їм сподобалися краса української природи і якість обслуговування.

    Сплав – це не просто прогулка

    Звичайно ж, ніякої відпочинок не зрівняється зі сплавом на плоту по річці. І тут організатори «Кластера водного туризму» прикладають максимум зусиль, щоб задовольнити найвибагливішого туриста. Крім подорожі, під час якого можна вдосталь помилуватися пейзажами, надихатися свіжим повітрям і побачити масу різної живності, туристів під час зупинок від трьох до п’яти разів на день годують при них же приготовленої смачною їжею. До речі, бажаючі подорожувати більш економно, можуть брати з собоюпродукти і готувати самостійно.

    DIGITAL CAMERAЛюбителів порибалити відвезуть на човні в рибні місця, а ті, хто залишиться в таборі, зможуть вдосталь насолодитися купанням. Але і це не все, адже «Кластер водного туризму» надає понад 30 різні послуги. Серед них – виступи фольклорних ансамблів, які приїдуть прямо на місце стоянки і влаштують запальний концерт. Проведуть гру лазертаг, з використанням зброї, що стріляє інфрачервоними променями, захоплюючі тренінги на тросах між деревами, екологічні екскурсії або історичні з професійним гідом і інше. Важливо відзначити, що тривалість сплаву – від одного до 16 днів, а це означає, що туристи можуть провести на природі як уїк-енд, так і повноцінну відпустку. В кінці подорожі відпочиваючих привезуть на місце, де стоять їхні автомобілі або чекає автобус і вручать на пам’ять барвистий сертифікат. Ми керуємося основними принципами: – перш за все турист і його безпеку; – Точність і обов’язковість: – оригінальність і екологічність. Приємного і незабутнього Вам відпочинку! НА ЗУСТРІЧ З ДИКОЇ ПРИРОДОЮ!