• СПЛАВИ НА ПЛОТАХ ПО РІЧКАХ ДЕСНА, СНОВ ТА СЕЙМ на зустріч з дикою природою!

  Виробництво та продаж плотів

  Призначення плотів

  Один з видів туризму, який приваблює багатьох людей, – це подорож на плотах по річці або великому озеру. Складовою частиною подорожі  – є пліт для сплавів по повільно поточним річках малого і середнього розмірів. Представлені 4 моделі плотів. Плоти можуть так само застосовуватися в будь-якому закритому водоймищі, де можливе судноплавство для малих суден. Осадка плота від 15 до 35 см., що на практиці показала: плоти нашої конструкції можуть ходити навіть по мілководдю. Управляється пліт мотором малої потужності (від5 до 6 л.с.), витрачаючи від1 л. до 1,3 л. бензину в год.  При спортивних і оздоровчих сплавах, для активного туризму, пліт може рухатися за допомогою веслярів, спеціальними веслами довжиною від 180 до 200 см. На плоту для  веслярів   зроблені сидіння, вмонтовані в ящики для майна (рундуки). Пліт має пакет документів водного регістра України. Плоти швидко збираються і розбираються, мають переваги з іншими судами: безпечні для туристів без досвіду сплавів, оглядовість 360 градусів, при сплаві туристи, як і на байдарках і каное, мають близький контакт з водою. Плоти оригінальної конструкції і перевірені наніж 600 сплавах по річці Десна і малих річках – Снов і Сейм.

                          Сплавы на плотах Новгород-Северский

   Де можуть застосовуватися плоти?

  • Для туристичних подорожей (від 2-х до 14 діб);
  • Для прогулянок, пікніков (від 2-х годин до 8 годин);
  • Для   риболовлі, включаючи тролінг,  та полювання;
  • Корпоративні мероприємства, тематичні та учбові тренінги;
  • Виїздне кафе: для ділових зустричей;
  • Для причалів чи стартова  платформа для водних лиж, атракціонів на воді;
  • Для водного господарства, полювального та рибного господарства);
  • Для учбових цілей  і т.д.

  За більш як 10 років плоти наших конструкцій у  Програмі №1 – «Подорожі на плотах по річці Десна, Снов та Сейм» показали з самої найкращої сторони при їх експлуатації, обслуговуванні та зберіганні. Багато деталів плотів зроблени так, що могуть прослужити від 20 до 30 років.

  Основна  комплектація модуля:

  • Модуль плаваючий :

  – надувні ПВХ баллони розміром (по типу) – 6 м х 0,5 м деаметр, 6 м на 0,6 м деаметр, 7 м х 0,5 м  и 7 м х 0,6 м деаметр; – каркас металевий 2-ух типів – із черного металу чи із алюмінієвого сплаву; – настіл (підлога) із ячеістих модулей, з’єднаних

   спеціальним кріпленням по периметру; – ящики для майна, спорядження та їжи, які виконують допоміжну функцію – сидіння для гребців. Термін виготовлення (вручну) від 1 місяца до 2-х місяців.

  Вартість плотів по типам :

  Оплата  2 траншами : при підписанні договору 50% аванс та 50% по закінченню будівництва.

  Прайс висилаемо по замовленю.

  Супроводжуючі документи :

  Документи видаються при прйомці плота у м. Чернігові після підписання Акту прйомки-передачі. Наша адреса : Україна, м. Чернігів. E-mail : desnatravel@gmail.com  моб. 38 050 541 10 49, 38 093 330 44 54