• СПЛАВИ НА ПЛОТАХ ПО РІЧКАХ ДЕСНА, СНОВ ТА СЕЙМ на зустріч з дикою природою!

  Рибальський сплав. «У таємне рибне місце»

  Назва туру: «У ТАЄМНЕ РИБНЕ МІСЦЕ» – організовується для любителів і професійних спортсменів. Місце проведення: м Чернігів, м Остер, смт. Седнєв, с. Жолдаки, м. Кременчуг.  У річках та її заплавних водоймах виявлено понад 35 видів риб. Серед них стерлядь, плотва, ялець,IMG_0052голавль, краснопірка, щука, жерех, синець, лещь, язь, лин, підуст, піскар, марена, уклейка, густера, сазан, короп, карась золотистий і срібний, в’юн, щиповка, сом, минь , судак, окунь, йорж, носар, бичок-пісочник.

  Цінні види, зокрема стерлядь, вугор, минь, сом, марена, сазан трапляються рідко, а стерлядь, марена, ялець, минь, носар і золотий карась занесені в Червону книгу України і ловити ці види заборонено, а при випадковому попаданні в улов їх необхідно негайно випустити назад у водойму.

   

  Помічено, що в прибережній зоні в світлий час зосереджена молодь плотви, язя, жереха, густери, уклейки, у вечірні години та вночі сюди переміщаються судак, йорж, носар, клепец, піскар. Це обумовлено зміною температури води і рухом кормових організмів. Найчисленніші серед них густера, лящ, плотва, уклейка, йорж. Рибальські сплави організовуються в трьох акваторіях.

   

  При сплавах рибалки можуть залишитися на зручному місці на 2 ночі, щоб довше залишитися на рибному місці. Раніше проведені рибальські сплави були насичені емоціями та задоволенням від кількості виловленої риби та її розмірами. Були і судаки по 3,5 кг, соми до 10 кг. і лящі по 1,5 – 3,0 кг і більше, щуки до 10 кг. Так що чекаємо рибалок з їх претензіями на хороший лов. Але рибалка – справа тонка … Впевнені точно – на рибалці Ви отримаєте масу від задоволення від споглядання красот річкиі. Програми сплаву на 3-7 днів складаються індивідуально з урахуванням всіх побажань замовника. Різноманітність додаткових послуг дає можливсть зробити програми з великим рівнем комфорту, розваг, ігр, оздоровчих програм, включаючи фольклор, кейтерінг, рибалку, полювання. У любу мить можливо замовити спеціальне таксі, котре може привезти до місця сплаву Ваших запізнившихся друзів, привезти необхідні речі чи продукти з міста.

  Щасливої Вам мандрівки!!!