• СПЛАВИ НА ПЛОТАХ ПО РІЧКАХ ДЕСНА, СНОВ ТА СЕЙМ на зустріч з дикою природою!

    Як дістатися. 8 чудес Чернігівщини

    Дістатися до будь-якої акваторії можна автомобілями, з Києва на Чернігів, Конотоп (с. Жолдаки), в смт. Седнєв  по трасах – дороги хороші (за стандартами України), а на Конотопта м Чернігів – відмінної якості. З Києва, Львова та ін. Міст поїздом до Чернігова, а так само безліч маршруток. Перед Вашим подорожжю ми підкажемо як Вам швидше і краще дістатися в будь-який з міст або селищ наших акваторій. Карта проїзду до Чернігова і до акваторій по річці Десна, річці Снов та Сейм.

    Чернігівщина. Чернігівська область – це один з найбільш цікавих регіонів сучасної України з найбільшою історією, мальовничою природою та вишуканими архітектурними творіннями, які мають загальнодержавне та світове значення. Величезну кількість стародавніх храмів і інших пам’ятників архітектури, старшим з яких понад тисячу років, дозволяє назвати Чернігівщину колискою української історії, а її чудова романтична природа робить цей край прекрасним місцем для літнього відпочинку.

    Тури в Чернігів і на Чернігівщину є чудовою нагодою відкрити для себе цей чудовий край. 8 цікавих фактів про Чернігівщині: Це друга за площею область в Україні;  Це «Північний полюс України» – тут знаходиться крайня північна точка нашої Батьківщини (село Мурахи Новгород-Сіверського району);  Це область, де знаходиться найбільше українське село (с. Кобижча Бобровицького району, площа 1918 га);

    Це батьківщина вулика (сучасний рамковий вулик винайшов в 1814 р чернігівський поміщик Петро Прокопович.);  Це батьківщина славного Чернігівського пива та Ніжинських огірків; Це місце розташування єдиного в Україні та колишньому Радянському Союзі зоопарку, який знаходиться в районному центрі Мена (Менський зоопарк); Це місце розташування колишньої гетьманської столиці – Батурина. 8 видатних земляків:  Добриня Микитич, билинний богатир (за деякими версіями – і Ілля Муромець, тобто двоє Юрій Долгорукий, засновник Москви;  Св. Антоній Печерський, засновник Києво-Печерської Лаври, засновник чернецтва на Русі;  Кирило Розумовський, останній гетьман Лівобережної України;  Іван Мартос, скульптор, автор пам’ятника Мініну і Пожарському на Червоній Площі в Москві;  Микола Кибальчич, винахідник і революціонер, автор схеми першого в світі реактивного літального апарату (страчений за участь у вдалому замаху на імператора Олександра II)• Олександр Довженко, кінорежисер світового масштабу;  Леонід Кучма, президент України. Чернігівська земля також послужила джерелом натхнення для цілого ряду письменників і поетів. Принади Чернігівщини свого часу гідно оцінили Шевченко, Пушкін, Грибоєдов, Адам Міцкевич, Лев Толстой, Горький і ін. Нижче наведені «вісім чудес» Чернігівщини на нашу власному рейтингу. Звичайно, головним дивом регіону є обласний центр – Чернігів, і повний список «чудес» включає більше, ніж вісім пунктів. У цей повний список входять літописний Любеч, старовинний Седнів, освічений 71387184Ніжин, доблесні Прилуки, знаменита на весь світ Мезинська стоянка періоду неоліту, численні монастирі і церкви і багато іншого. Тури в Чернігів і відпочинок на Чернігівщині не залишать Вас байдужими. Наш чернігівський край належить до найпрекраснішим місцях для відпочинку в Україні. Приїжджайте в гості і переконайтеся самі! Вісім чудес Чернігівщини: Заповідник «Качанівка»Національний історико-культурний заповідник «Качанівка» – єдиний в Україні ансамбль такого роду, який зберігся в повному обсязі. Велика територія, дворянський розмах задумки (732 га!) Не можуть не захопити будь-якого туриста … Тростянецький дендропарк Великий галасливе місто не дозволяє Вам відчути свободу і легкість? Тоді Вам просто необхідно відвідати неповторний Тростянецький дендропарк – один з найбагатших парків України, який включає велику колекцію унікальних порід … Палац Галаганів у Сокиринцях Колись село Сокиринці було подаровано Петром І козацькому полковнику Гнату Галагана, з чого і почалося облаштування родового гнізда. Сьогодні маєток являє собою прекрасний старовинний палац і англійський ландшафтний парк з озерами, парковими … Менський зоопарк Єдиний в Україні (та колишньому СРСР) зоопарк, розташований в райцентрі, візитна картка міста Мена. Місцевий міліціонер Геннадій Полосьмак заснував зоопарк ще в кінці 1970 років. На площі 3 га проживають 550 звірів і птахів. В зоопарку …

    Козацька столиця Батурин Місто Батурин – це колишня столиця гетьманів Лівобережної України. З 1994 року тут знаходиться Національний історико-культурний заповідник «Гетьманська столиця». Головною визначною пам’яткою Батурина є величний палац … Зачарована Десна Чарівним прикрасою Чернігівського краю є річка Десна. Красу цього природного дива гідно оцінюють як місцеві жителі, так і гості області. До речі, саме воду з Десни вживає значна частина киян. Ця річка оспівана в