• СПЛАВИ НА ПЛОТАХ ПО РІЧКАХ ДЕСНА, СНОВ ТА СЕЙМ на зустріч з дикою природою!

  Як проводиться подорож

  Місця, де проводяться подорожі по 5 автономним акваторій річок Десна, Снов і Сейм, зачаровують туристів своїми мальовничими місцями з фауною і флорою чернігівського Полісся і настільки унікальні своїми неповторними пейзажами, насиченими зеленню лугів і блакитними просторами річок Десна, Снов, Сейм і тисячами великих і дрібних озер, стариць і річечок, що це ставить цей край в ряди пріоритетних місць для «зеленого», водного, сільського туризму не тільки в Україні, але і в Європі. Ось чому ці місця багато ласкаво називають «Північна Пальміра України».

  Подорожі проводяться від 2-х денних до 3-х, 5-ти денних сплавів з різноманітною тематикою, а так само екскурсійними прогулянками на 2, 4, 6 і 8 годин. Подорожі проводяться вниз за течією річки на декількох типів туристичних, унікальних за своєю конструкцією плотах, які пересуваються за допомогою невеликого човнового мотора (до 5-6 к.с.), а так само по озерам і водойм на весловому ходу (на вимогу туристів) . Подорожі можуть проводитися за течією і проти течії (як буде складена програма).

  Подорож починається з приїзду в населений пункт однієї з акваторій. Приїхавши в пункт призначення, Ви залишаєте свій транспорт на відповідальне зберігання. Подорож починається з посадки на пліт. Якщо у вас замовлений трансфер, то подорож почнеться з населеного пункту вище за течією, куди вас доставить мікроавтобус. Цінових категорій п’ять – від «Молодіжний» до дуже насиченого послугами та відносним комфортом з 4-5-ти разовим харчуванням – VIP сплаву. Але між цими категоріями є і проміжні – «Стандарт», Еліт і прогулянкова категорія.

  З місця початку сплаву вас чекатиме сучасний пліт з усіма атрибутами для безпечного плавання: спасжилета, рятувальний круг, рятувальний човен, вогнегасник, санітарна аптечка. Вас зустріне професійний інструктор водного туризму, який проведе з вами інструктаж по ТБ сплаву. Ваша подорож починається з заходу на пліт, де ви в зручних рундуках розміщуєте свої речі і продукти харчування. На плоту є котлової, вогнищеве обладнання, посуд для прийому їжі. Харчування готується на місці стоянок плоту. Місця стоянок плоту перебувають по нашому маршруту. Подорож проходить по заздалегідь обраної і складеної спільно з «замовником» програмою і може бути від 2 днів до 16 днів. Програми різноманітні і відрізняються за тематикою і цінової категорії сплаву.

  Стоянки організовуються під час сплаву до обіду і на нічліг. Харчування готується на вогнищі під час стоянок.

  Харчування входить тільки в 2-х цінових категоріях – Еліт і VIP сплави. У решті категорій можна замовити харчування, як додаткову послугу, де з Вами узгодять меню, закуплять продукти. Якщо Вам треба буде кухар, щоб Ви не зв’язувалися з приготуванням їжі, Вам нададуть таку послугу.

  Різних послуг в подорожах може бути велике різноманіття.Плот на Десне, развлечения

  Це і фольклорні ансамблі, які можуть приїхати до Вас на місце стоянки і провести запальний концерт або пізню вечерю при факелах. Це може бути бійцівський бій – лазертаг за участю справжньої зброї, що стріляє інфрачервоними променями. Це може бути захоплюючий тренінг на альпіністських трасах між деревами (до їх верхівок), а може бути захоплююча екологічна екскурсія з екскурсоводом «тлумачем природи», який знає про фауну і флору річки Десна та її прибережних місць.

  Є історична тематика подорожей: Чернігівщина дуже багата на пам’ятки історії, видатних історичних особистостей, фольклору та знакових подій середньовіччя.

  Як би ми не старалися, але погода завжди може змінитися, адже ми живемо в помірній зоні і спеку може змінитися дощем. Ось уже кілька років ми намагаємося поєднувати приємне подорож за любої погоди. Ми досить добре захищені від негоди, та й негода нас трохи загартовує, робить нас більш наближеними до природного життя всього живого на нашій Землі. Ми дбаємо про те, щоб подорож була в цивілізованих рамках, які ми можемо організувати на дикій природі

  Останній вечір, останній нічний багаття, який може бути підкріплений грою баяніста або професійного гітариста. Враження, які Ви тут отримаєте, можете забрати з собою додому на добру пам’ять, згадуючи і зоряне небо і зелені луки, чисте повітря, теплу річку.

  До вечора вас привезуть на місце, де стоять ваші авто або автобус і, з сумом згадуючи прожиті хвилини і дні в цій красі, ви приїдете до своїх рідних, сім’ям і друзям. Покажіть свої фото, відео, розкажіть про свої враження і особливо оціните ту енергетику, яка вам знадобиться в вашому місті або селищі, яка дасть вам шанс стати успішніше, добрішими і найголовніше – здоровіше.