• СПЛАВИ НА ПЛОТАХ ПО РІЧКАХ ДЕСНА, СНОВ ТА СЕЙМ на зустріч з дикою природою!

  Багатоденні подорожі

   

  Виявляється, відпочити влітку можна не тільки в турецькій Анталії, біля підніжжя єгипетських пірамід або на узбережжі Чорного моря. Це можна зробити, не покидаючи межі України. Звичайно ж, ніякої відпочинок не зрівняється зі сплавом на плоту по річці.

  І тут організатори «Подорожі на плотах» прикладають максимум зусиль, щоб задовольнити найвибагливішого туриста. Крім подорожі, під час якого можна вдосталь помилуватися пейзажами, надихатися свіжим повітрям і побачити масу різної живності, туристи можуть приготувати собі їжу на обладнанні, яке є на плоту, а в категорії Еліт або VIP вам може допомогти кухар або приїде виїзне кафе і доставить гарячу їжу або приготують на місці. До речі, бажаючі заощадити можуть брати з собою продукти і готувати самостійно. Любителів порибалити відвезуть на човні в рибні місця, а ті, хто залишиться в таборі, зможуть вдосталь насолодитися купанням. Але і це не все, адже в «Програма подорожей на плотах» 

  надає 36 додаткових послуг. В кінці подорожі відпочиваючих привезуть на місце, де стоять їхні автомобілі або чекає автобус.

  3-х, 4-х, 5-ти, 7-ми денні сплави проходять за такою ж схемою, але ми спільно з «замовником» допрацьовують програму, можливо, додаючи в програму ті додаткові послуги, які він вибере в розділі «Додаткові послуги» і в розділі Ціна.

  «Головне – здоров’я туриста!»

  Цей девіз у чернігівських організаторів подорожей на плотах – на першому місці. Саме тому всі плоти побудовані з дотриманням техніки безпеки, оснащені рятувальними кругами і жилетами, а перед тим як вирушити в плавання, капітан проводить детальний інструктаж. Та й самі повітряні балони, на яких стоїть пліт, розраховані на велику вагу (до 2,0 тонн), і навіть якщо вся маса переміститься на один борт, пліт чи не перевернеться. До того ж, ці балони багатокамерні, а значить, їм не страшні пошкодження. Але в сплаві на плоту закладений інший сенс, адже після незабутнього відпочинку на водних просторах Чернігівщини люди повертаються додому зміцнілими, повними сил, енергії, а найголовніше – їх переповнюють незабутні враження.